Українські релігієзнавці готують Конгрес молодих дослідників релігіїКиївський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Інститут філософської освіти і науки, МГО «Молодіжна асоціація релігієзнавців» проводять 24-25 жовтня Конгрес молодих дослідників релігії «Релігія в сучасній культурі» (до 10-річчя Молодіжної асоціації релігієзнавців), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на МАР.

Мета конгресу -- створити спільне міждисциплінарне поле для обговорення місця та ролі релігії в сучасній культурі, налагодити контакти та поглибити існуючі зв’язки між дослідниками релігії різних інституцій України через обговорення актуальних проблем присутності релігії у сучасних формах культури.

Передбачається обговорення наступних тем:

- конфесійна ідентичність та сучасна політична культура;
- релігійні маркери в сучасній культурі споживацтва;
- релігія та сучасна правова культура;
- релігійні мас-медіа та місце релігії у світській медіа-культурі;
- релігійна складова сучасної літератури, образотворчого мистецтва та музики;
- релігійне у сучасних телевізійних серіалах та кінострічках;
- елементи релігійного у сучасній кібер-культурі.

До участі запрошуються усі дослідники релігії (науковці, викладачі, аспіранти, студенти), які працюють у сфері релігієзнавства, культурології, політології, соціології, соціальної комунікації, мистецтвознавства та інших соціогуманітарних дисциплін.

Робоча мова конференції: українська, російська, англійська.

З усіх питань, що стосуються конгресу, можна звертатись за електронною адресою oleg.kyselov@gmail.com (Олег Сергійович Кисельов).

Фото Facebook

Теги: