Депутати Верховної Ради проводять Молитовні сніданки в областяхЗа ініціативи молитовної групи у Верховній Раді України було розпочато проведення Молитовних сніданків в областях, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на прес-службу Міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність та здоров’я України».

«Подібні заходи є європейською практикою і вірним духовно-моральним напрямом для нашої країни» - поділився Павло Унгурян, координатор Молитовних сніданків у Верховній Раді України, який разом з народним депутатом Олегом Медуницею започаткували Молитовні сніданки на Сумщині

Другий Молитовний сніданок в м. Сумах відбувся перед початком робочого дня 18 березня 2015 року в Сумській обласній державній адміністрації. Знову для спільної молитви зібралися представники обласної адміністрації на чолі з її головою Миколою Клочком, депутатом Верховної Ради України Олегом Медуницею, представники громадськості та представники протестантських, православних і католицьких церков Сумщини.

Депутати Верховної Ради проводять Молитовні сніданки в областяхРозпочався Молитовний сніданок з молитви «Отче наш». Далі присутні продовжили читати Нагорну проповідь Ісуса Христа у 5 розділі Євангелії від Матвія. «Під час обговорення Слова Божого учасники молитовного сніданку порушили тему вибору, відповідальності за свої вчинки та межі між добром і злом»

«Подібні зустрічі згуртовують нас, а спільна молитва робить сильнішими. Віра і єднання сьогодні конче потрібні українському народові», – наголосив голова облдержадміністрації Микола Клочко і завершив Молитовний сніданок молитвою за Сумщину.

В свою чергу депутат Павло Унгурян закликає чиновників та представників церков в усіх регіонах України проводити подібні Молитовні сніданки задля зміцнення цілісності та єдності держави.

Теги: