31 березня у м. Сєверодонецьку на запрошення керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля релігійні лідери області взяли участь у засіданні Координаційної ради керівників релігійних організацій Луганщини, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сerkva.info.

Під час засідання очільник Луганської області Геннадій Москаль привітав усіх присутніх з наступаючим святом Світлого Христового Воскресіння та виступив з доповіддю про стан Луганської області. Під час доповіді він звернувся до очільників релігійних організацій, які займаються волонтерською діяльністю, допомогти, у першу чергу, школам Луганщини продуктами харчування. Оскільки розпорядженням обласної адміністрації в усіх школах, які знаходяться на підконтрольній Україні території, харчування для дітей усіх класів є безкоштовним, коштів у обласному бюджеті на закупку продуктів харчування не вистачає.

По завершені доповіді до присутніх звернувся єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, ієрарх УПЦ КП, який привітав усіх з наступаючим святом Пасхи та подякував Геннадію Москалю за турботу щодо потребуючих верств населення. Також єпископ відзвітував про роботу свого єпархіального управління у сфері волонтерської та капеланської діяльності.

Геннадій Геннадійович подякував священнослужителям за благодійну діяльність, яка відчутно полегшує життя вимушеним переселенцям разом з їхніми дітьми.

Теги: