Українські парламентарі уже декілька років підряд проводять регулярні Парламентські молитовні сніданки під патронатом голови Верховної Ради України. Черговий молитовний сніданок відбудеться 2 липня 2015 року, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на прес-службу Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України».

Молитовні сніданки є доброю та багаторічною традицією у США, Німеччині, Євросоюзі та багатьох країнах світу. Ці заходи є місцем духовного єднання християн-політиків і слугують пропагуванню та утвердженню християнського світогляду серед державних діячів.

2 липня 2015 року під патронатом голови Верховної Ради України В.Гройсмана у Будиноку урочистих офіційних прийомів відбудеться IV Парламентський молитовний сніданок України.

У заході візьмуть участь парламентарі України, члени уряду, члени Конгресу США та Бундестагу Німеччини, члени парламентів країн Євросоюзу, представники дипломатичних місій, громадські діячі, керівництво церков України.

"Запрошую усіх віруючих українців 2 липня у час з 8 до 9.30 приєднатися до спільної молитви за встановлення миру в Україні та Божу охорону нашої держави", - закликає Павло Унгурян, депутат Верховної Ради України, координатор оргкомітету Парламентського молитовного сніданку  України, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України».

Фото Facebook

Теги: