Президент і Апостольський нунцій обговорили питання підготовки візиту в Україну Папи Франциска12 січня 2016 року Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти від Апостольського нунція в Україні архієпископа Клаудіо Гуджеротті. Під час зустрічі Президент і Апостольський нунцій обговорили, зокрема, питання, пов’язані з підготовкою візиту в Україну Папи Римського Франциска, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

У ході розмови з новопризначеним Апостольським нунцієм глава держави висловив щиру вдячність за активне сприяння Ватикану в консолідації зусиль міжнародної спільноти, спрямованих на відновлення миру та стабільності в Україні. Він також подякував за гуманітарну допомогу, яка надавалася протягом 2014-2015 років за посередництвом БФ «Карітас України» для внутрішньо переміщених осіб та постраждалих переселенців.

Президент акцентував увагу посла Ватикану на необхідності активізації роботи міжнародних правозахисних організацій у напрямку захисту прав людини в Криму.

Своєю чергою архієпископ Клаудіо відзначив, що увага Ватикану привернута до України, та наголосив, що Україна є пріоритетом для Папи Римського.

Співрозмовники також обговорили питання, пов’язані з підготовкою візиту в Україну Папи Римського Франциска. Петро Порошенко під час своєї зустрічі з Франциском у листопаді 2015 року вручив Папі запрошення відвідати Україну.

Теги: