Київрада не розглядатиме петицію щодо передачі Києво-Печерької лаври від УПЦ (МП) до УПЦ КПКиївська міська рада не розглядатиме петицію щодо переведення Києво-Печерької лаври з Московського у Київський Патріархат, оскільки вона не відповідає законодавству, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.

“Київська міська рада залишила без розгляду петицію про збір підписів громади міста Києва щодо переведення Києво-Печерської лаври з Московського у Київський патріархат, оскільки вона не відповідає чинному законодавству”, — сказано в повідомленні прес-служби Київради.

Встановлено, що майновий комплекс Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника та будівля Успенського собору рішенням Київради від 15.07.2010 були передані у державну власність з віднесенням цих споруд до сфери управління Міністерства культури України.

Також слід зауважити, що вказана електронна петиція підготовлена з порушенням норм, оскільки реалізація її положень може викликати розпалювання міжконфесійної ворожнечі.

Нагадаємо, електронна петиція “За проведення збору підписів громади міста Київ щодо переведення Києво-Печерської лаври з Московського у Київський патріархат” набрала необхідну кількість голосів для розгляду Київрадою.

Електронна петиція щодо збереження Києво-Печерської лаври у підпорядкуванні УПЦ (МП) також набрала необхідну кількість голосів та прийнята до розгляду.

Фото Facebook

Теги: