Восени 2016 року в Києві пройде четвертий Київський Міжнародний міжконфесійний форум. Про це повідомив народний депутат України, засновник та ініціатор проведення Міжнародного конфесійного форуму Олександр Фельдман, який нещодавно перебував у Шамбезі в Женеві, де проходив Синаксис – зустріч глав помісних Православних Церков, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на ihrpex.org.

За словами Олександра Фельдмана, в рамках підготовки до Форуму вже проведено ряд зустрічей з главами Церков, від яких отримали підтвердження їхньої участі в релігійному заході в столиці України.  

«Ми провели зустріч з Вселенським Патріархом Варфоломієм I, Патріархом Єрусалимським Феофілом III, Архієпископом Кіпру Хризостомусом III, Архієпископом Японії Даніелем, Архієпископом Греції Ієронімусом, Католикосом Патріархом Грузії Ілією III», -- розповів депутат.  

«Ми відчули повну підтримку світових духовних лідерів, які в цей важкий для нашої країни час моляться за Україну та український народ», -- додав Фельдман.  

Київський міжнародний міжконфесійний форум вперше відбувся в 2011 році. Організатори -- Інститут з прав людини та запобігання екстремізму та ксенофобії, а також Український єврейський комітет, очолюваний народним депутатом України Олександром Фельдманом.  

Щорічно в роботі Форуму беруть участь представники найбільших конфесій християнства, іудаїзму, ісламу і буддизму, а також вчені та політики з більш, ніж 20 країн світу.

У 2011-2013 роках Міжнародний, міжконфесійний форум проходив у Києві. У 2014 році організатори перенесли його до Харкова. У ході проведення заходу було закладено символічну капсулу у фундамент Музею релігій Feldman Ecopark.

Теги: