У Всеукраїнській ході взяли участь понад 5 тисяч вірян різних конфесійВперше за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 4 червня 2016 року в Києві пройшла спільна міжконфесійна хода на захист прав дітей і сім’ї, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ і сайт УПЦ КП.

Мета акції – привернути увагу до проблем захисту прав дітей, утвердити в суспільстві принципи любові й поваги, виступити на захист сім’ї як союзу чоловіка і жінки.

Єдина колона сімей із дітьми на чолі з главами Церков і релігійних організацій відправилася з Софіївської до Європейської площі – по вулиці Володимирській, проспекту Б. Хмельницького, Хрещатику.

У ході взяли участь понад 5 тисяч вірних різних конфесій. По завершенні ходи на Європейській площі до учасників звернулися члени Всеукраїнської ради Церков, наголосивши на значенні сім’ї та правах ненароджених дітей.

"Ми прагнемо урочисто заявити про гідність української сім’ї, про гідність і права дітей України. Будь-які намагання прирівняти до подружнього зв’язку між чоловіком і жінкою інші види співжиття є дискримінацією сім’ї. Той, хто піднімає руку на ненароджених дітей, вбиває майбутнє України і нашого народу", -- сказав глава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав, виступаючи на Європейській площі.

Теги: