Церкви закликають прихильників і противників параду ЛГБТ в Києві до незастосування насильства10 червня українські Церкви виступили з заявами щодо параду сексуальних меншин в Києві, запланованого на 12 червня, повідомляє "Релігія в Україні".

У заяві прес-центру Київської Патріархії, зокрема, говриться: "Українська Православна Церква Київського Патріархату разом з іншими традиційними Церквами і релігійними організаціями України – християнами, юдеями та мусульманами, висловлює негативне ставлення до явища гомосексуалізму, до спроб легалізувати в Україні так звані одностатеві шлюби, а також у різний спосіб, в тому числі через вуличні акції, пропагувати одностатеві відносини. Обґрунтування такого негативного ставлення міститься у відповідній Декларації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (2007 р.) та у Декларації Помісного Собору УПЦ Київського Патріархату (2013 р.)".

Підкреслюється, що у Загальній декларації прав людини, ухваленій ООН (1948 р.), а також у європейській Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (1950 р.) поняття «сексуальна орієнтація» в переліку загальновизнаних прав взагалі не вживається. Натомість в цих документах йдеться про охорону моралі та можливість встановлення задля цього законних обмежень.

"Віруючі не мають і не повинні мати ненависті або упередженого ставлення до осіб, які мають гомосексуальні схильності. Але релігійні люди не можуть миритися з гомосексуалізмом, іншими аморальними діями та їхньою пропагандою, як явищами духовного й суспільного життя. Користуючись закріпленими Конституцією України правами на свободу совісті, свободу слова, свободу мирних зібрань, наші співгромадяни мають право висловлювати свою позицію і свій протест", - зазначається у заяві.

У зв'язку з оголошеними на 12 червня цього року в Києві публічними акціями прихильників пропагування нормальності одностатевих відносин, а також акцій протесту проти цього, УПЦ КП закликає всіх до незастосування насильства.

Церква адвентистів сьомого дня в Україні висловила подібну точку зору щодо гей-параду в Києві, запланованого на найближчі вихідні.

"Світова спільнота Адвентистів сьомого дня чітко висловила свою позицію щодо ЛГБТ в офіційній заяві від 3 жовтня 1999 року, підтвердивши цю позицію у жовтні 2012 року. Ми не можемо підтримувати те, що ясно заборонено Біблією (Лев. 18:22,  20:13, Рим. 1:18, 26, 27, 32) й веде до духовного зубожіння та руйнації суспільства. Незважаючи на те, що ми виступаємо проти пропаганди та практики цих явищ, ми визнаємо цінність кожної людини в очах Господа", — говориться у заяві прес-служба Церкви адвентистів сьомого дня в Україні.

В ній також зазначається, що на останній конференції в Кейптауні у 2014 році, присвяченій проблематиці ЛГБТ, була проголошена висока статистика самогубств та випадків депресії серед цієї спільноти, яка дуже часто пов’язана з несприйняттям оточенням їхніх неприродніх практик, потребою приховувати їх або навпаки — потребою широкого інформування суспільства про свій спосіб життя та бажанням розширення ЛГБТ-спільноти тощо.

"Ми закликаємо християн утриматися від погроз, образ, фізичного та психологічного насильства щодо цієї групи осіб, публікацій в Інтернеті матеріалів, які б могли розпалювати ворожнечу та провокувати суспільство до розділення, порушення Закону Божого та законів держави навіть стосовно до тих, хто йде дорогою розпусти і гріха!", — йдеться у заяві.

У той самий час адвентисти вважають, що дозволи проводити масові заходи ЛГБТ, участь ЗМІ в широкому висвітлюванні цих подій, рекламування та протекція таких заходів — "це долучення до ЛГБТ-спільноти в справі розколу суспільства, руйнації одвічних сімейних цінностей, підвалин добробуту України".

Вони звертаються до Президента та уряду України, щоби скеровуючи країну шляхом до євроінтеграції, вони обстоювали біблійні принципи моралі.

Фото Facebook

Теги: