Папа Франциск роздає постраждалим від війни українцям 8 млн євроПочався розподіл допомоги в рамках проекту “Папа для України”. Збір грошей на підтримку постраждалих від війни жителів України від 3 квітня ініціював Папа Франциск. На його заклик відповіли багато організацій зі всієї Європи, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.

У зв’язку з цим в Запоріжжі розпочав роботу комітет, який організовує прийом гуманітарної допомоги. На місці також працює представник "Карітасу", який прибув в Україну з Рима.

“Наразі Україна переживає велику гуманітарну кризу, особливо в Донецькій і Луганській областях. Папа Франциск прагне допомагати найбіднішим з бідних. Ми працюємо з усіма християнськими церквами, а також нехристиянськими громадами. Вони намагаються надавати нам базу даних про потреби людей у так званій „сірій зоні“, а також в Донецьку і Луганську і на територіях, куди не вся гуманітарна допомога може дійти”, — повідомив відповідальний за розподіл допомоги єпископ єпархій Харкова і Запоріжжя Ян Собіло.

Наразі в рамках проекту “Папа для України” по всій Європі були зібрані 8 млн євро.

Теги: