Апостольський нунцій привіз групу лікарів на схід УкраїниЗ 24 до 30 жовтня Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті перебував з черговим візитом на сході України. Цього разу він приїхав з групою лікарів з Італії, щоб познайомити їх з тим, як виглядає ситуація у сфері охорони здоров’я в частині України, де відбуваються бойові дії, а також на прилеглих до них територіях, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholic-media.org.

Під час подорожі нунція і лікарів супроводжували єпископ Ян Собіло, голова Технічного комітету Акції «Папа для України», а також його перший заступник Руслан Лавлинський.

“В рамках візиту делегація відвідала Запоріжжя, Маріуполь, а також проїхала через територію бойових дій: Мар’їнку, Курахово, с. Бердянське. Перш за все архієпископ Клаудіо Ґуджеротті прагнув зустрітися з людьми. Під час кожної безпосередньої розмови з представниками різних гуманітарних організацій, які діють на Сході України, архієпископ питав про методи праці і допомоги людям, яким чином організації знаходять найбільш потребуючих і виявляють їхні потреби...” - поділився враженнями від поїздки на прифронтові території єпископ Ян Собіло.

Лікарі, які прибули з Італії для вивчення ситуації в госпіталях на сході  України та в Києві, побачили багато потреб, які сьогодні є найбільш актуальними. Після завершення візиту до України вони плануватимуть, як найкраще організувати допомогу для потребуючих. Для Технічного комітету також були важливі їхні зауваження і поради щодо реалізації гуманітарних проектів допомоги в постраждалих від війни регіонах.

В Запоріжжі нунцій у черговий раз зустрівся з членами Комітету «Папа для України» і благословвив їх на подальшу роботу.

Теги: