В технічний комітет акції "Папа для України" надійшло понад 370 проектів від організацій УкраїниТехнічний комітет гуманітарної акції «Папа для України», ініційованої Папою Римським Франциском, закінчив розгляд проектних заявок громадських, благодійних та релігійних організацій, які надають допомогу вимушеним переселенцям і постраждалим від військових дій на сході України. Тепер акція переходить до реалізації проектів і їх подальшого моніторингу, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

З 8 вересня 2016 року в Технічний комітет акції надійшло вже понад 370 проектів великих і малих грантів від неприбуткових громадських і релігійних організацій, не рахуючи заявок приватних осіб. Це близько 120 великих проектів (на суму до 250 тисяч євро) і 250 – малих (до 20 тисяч євро). В цілому ці проекти охоплюють не менш ніж 500 тисяч осіб, які постраждали в наслідок військових дій на сході України.

На сьогодні Комітетом акції "Папа для України" відібрані 40 малих проектів на загальну суму близько 800 тисяч євро і близько 20 великих проектів на суму близько 5 млн. євро.

Технічний Комітет розглядає проекти і рекомендує їх до реалізації. А остаточне рішення приймає Папська Рада Cor Unum (“Єдиним серцем”), яка затверджує пропозиції Технічного Комітету щодо відібраних проектів і фінансує їх, відзначають в Комітеті акції "Папа для України".

Після того, як кожна із запропонованих Комітетом заявок отримає схвалення Cor Unum, з бенефіціарами будуть підписані договори і почнеться виконавча частина проекту – організація гуманітарної допомоги, щоби максимально точно виконати побажання Папи Франциска і обійняти його любов'ю найбідніщих серед бідних, не поділяючи їх за вірою, конфесією чи етнічною приналежностю.

Більшість проектів надійшли з 5 областей прифронтової зони: Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської та Дніпропетровської, а також з Києва.

Протягом двох місяців Технічний Комітет акції “Папа для України”, який працює у Запоріжжі, розглянув кожну проектну заявку відповідно до критеріїв, зазначених на сайті “Папа для України”. Основні сектори, охоплені акцією, – це продукти харчування, медицина, реконструкція житла, реабілітація, а також інші надзвичайні ситуації, пов'язані з дітьми, безробітними та людьми з особливими потребами.


“Папа для України” – спеціальна гуманітарна акція Папи Франциска, спрямована на допомогу жителям України, які постраждали від війни на сході або стали внутрішніми переселенцями.

Теги: