У Києві відбудеться конференція «Інтеграція курсів духовно-морального спрямування в освітній простір»13 лютого в Києві за участю фахівців, духовенства і громадськості відбудеться конференція «Інтеграція курсів духовно-морального спрямування в освітній простір», повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Організаторами події виступають Міністерство освіти і науки України, Громадська рада з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, Університет менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Учасники конференції:


- Євтушенко Раїса Іванівна, головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин МОН;
- Решетніков Юрій Євгенович, к.філос.н., заступник голови Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при МОН України;
- Бохно О.В., начальник Управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти;
- Сіданіч Ірина Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор Інституту менеджменту освіти НАПН  України;
- сестра Христофора (Мирослава Буштин), голова  комісії у справах освіти та виховання УГКЦ;
- Роман Матюшенко, голова комісії у справах освіти Київської митрополії УПЦ;
- Красікова Галина Іванівна, методист РНМЦ Деснянського району м. Києва, відмінник освіти України, академік Міжнародної Академії культури безпеки, екології та здоров’я;
- Бриль Людмила, магістр християнської педагогіки;
- Бєлкіна Оксана Григорівна, директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №207 з поглибленим вивченням англійської мови;
- Директори загальноосвітніх навчальних закладів, заступники директорів, вчителі, батьки, громадськість.

Анонсовані виступи:


1. "Перспективи впровадження курсів духовно-морального спрямування в навчальний процес за концепцією «Нова школа»". Р. Євтушенко, головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин МОН.

2. "Курс «Християнська етика в українській культурі» і його значення для виховання особистості". Г. Красікова, методист РНМЦ Деснянського району м. Києва, відмінник освіти України, автор підручника з курсу «Християнська етика в Українській культурі», Дорогою Віри, Надії, Любові – 5 клас.

3. "Стан і тенденції викладання предметів духовно-морального спрямування у м. Києві: нові можливості і нові виклики. Ю.Решетніков, к.філос.н., заступник голови Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при МОН України (10 хв.)

4. "Провідна роль духовного виховання". Сестра Христофора (Мирослава Буштин), голова комісії у справах освіти та виховання УГКЦ.

5. "З досвіду роботи на шляху співпраці з дошкільними закладами в Деснянському районі". Священик  Роман Матюшенко, кандидат богословʼя.

6. "Шляхи вдосконалення підготовки викладача курсів духовно-морального спрямування". І. Сіданіч, професор УМО НАПН України.

7. "Інноваційна складова професійної компетентності педагога на шляху формування духовних цінностей особистості в освітньому просторі". Л. Бриль, магістр християнської педагогіки.

8. "Духовно-моральний випускник сучасної школи – надія і опора України". О. Бєлкіна, директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №207 з поглибленим вивченням англійської мови.

9. "Формування духовних цінностей – головне завдання у виховному процесі родини". О. Сенчук, голова Правління асоціації християнських батьків «Алетея», педагог, психолог.

10. Анкетування, обговорення дискусії.

Місце проведення: Київський міський будинок учителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57). Час: 15.00-17.30. год.

Фото tlu.org.ua

Теги: