Організаторами заходу є дитяча громадська організація «Все робимо самі», БО «Український фонд благодійництва», БО «Разом до життя», клуб благодійників «Ангели добрих справ», ГО «Молодь за Єдину Україну» та інші, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на прес-центр міської ради і Zamkova.info.

«Цілей поставлено багато. Ми плануємо, що до Житомира приїдуть молоді люди з усього світу. Хочемо зібрати в нашому місті близько сто тисяч людей, аби дізнатися бачення молоді, щодо подолання негативних явищ у світі. Було обрано 12 тем для обговорення, серед яких: протидія торгівлі людьми, протидія абортам, боротьба з ВІЛ-СНІД, туберкульозом, алкоголізмом, наркоманією, протидія збройним конфліктам, протидія біженству, подолання бідності, подолання корупції, подолання нетолерантного ставлення до людей з інвалідністю, подолання тероризму та інші», – розповів голова дитячої громадської організації «Все робимо самі» Богдан Купчинський.

Передбачається, що молоді люди будуть спілкуватися, відвідувати різноманітні тематичні тренінги, які проводитимуть фахівці з різних країн світу.

Основної метою заходу стане збір коштів на підтримку дітей з онкологічними захворюваннями, дітей з особливими потребами та дітей з ВІЛ-інфекцією.

Не сумнівається в успіху ще один з співорганізаторів, керівник БО «Український фонд благодійництва» Олеся Морозова: «Сама назва нашого міста – Житомир – зобов'язує нас до того, що ми маємо в нашому місті проводити благодійні заходи, заходи доброти, заходи позитиву. І я думаю, що незважаючи на те, що в когось викликає недовіру масштабність всього запланованого, все ж таки ми доведемо, що Житомир готовий до проведення подібних заходів».

Взяти участь у Всесвітньому з'їзді молоді погодились представники країн: Естонія, Греція, Латвія, Польща, Німеччина, Бразилія, Йорданія, Канада та Камерун. Представники Камеруну планують залучити до заходу інші африканські країни.

Також у акції візьме участь молодь різних віросповідань, тому до співорганізаторства запрошуються різні християнські конфесії.

Для участі у з'їзді необхідно реєструватися, на сайті https://world-record.ufb.com.ua. Реєстрація триватиме до 15 квітня 2017 року.

Організатори забезпечують учаснику проживання та 2-разове харчування. Проїзд не оплачується.

Кожен учасник має сплатити реєстраційний внесок у валюті тієї країни, в якій проживає: 20 доларів, 20 євро або 20 гривень.

Очікується, що Всесвітній з'їзд молоді за подолання негативних явищ у світі відвідають посли різних країн, зірки всесвітнього масштабу та української естради.

З'їзд проходитиме за підтримки: Міністерства культури України, Мінсоцполітики, МЗС України, ТМ «Моршинська», ЗАТ «Житомирські ласощі» та ін. До організації заходу також долучились благодійні та громадські об'єднання різних напрямків: Олена Мухіна, БФІ «Аргас», клуб благодійників «Ангели добрих справ», Студія розвитку талантів Ірени Марченко, Союз українок в Америці, Українська Православна Церква, Союз вільних церков християн євангельської віри України, Асоціація керівників дошкільних та середніх навчальних закладів та ін.

Організатори шукають спонсорів для проведення проекту. Контакти організаторів: vserobsam@meta.ua, тел. 096 468 17 65. Подія у Фейсбуці Facebook.com/events/...

Теги: