Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у ході офіційного візиту до Ізраїлю провів чергову зустріч із Єрусалимським Патріархом Феофілом ІІІ. Глава українського уряду підкреслив вагому особисту роль Патріарха у питанні відновлення міжцерковного діалогу та подякував йому за всебічну підтримку України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.

"Ми все робимо для того, щоб дорога до храму в Україні була вільна. Не втручаючись у церковні справи, вважаємо, що все треба робити для якісного церковного діалогу до єдиної православної помісної церкви. Для українців це дуже важливе питання та дуже очікуване", - цитують агентства главу уряду.

У свою чергу Патріарх Єрусалимський підкреслив важливість міжцерковного діалогу та висловив впевненість, що питання розколу церков в Україні може бути вирішене, "але не політичними чи військовими, а духовними засобами".

В.Гройсман розповів про ситуацію в Україні, а також хід його офіційного візиту до Ізраїлю, у рамках якого відбулася низка зустрічей із лідерами держави, під час яких було окреслено подальше поглиблення співпраці між країнами. Зокрема, Україна та Ізраїль обговорили перспективи військово-технічного співробітництва.

Теги: