Даний захід – це майданчик для обміну досвідом та налагодження партнерських стосунків між християнами бізнесменами України та Кореї. Оскільки в 2017 році світ відзначає 500-річчя Реформації, яка докорінно змінила історію середньовічної Європи та всього світу, то одним із завдань форуму є привернення уваги українського суспільства до принципів сучасної Реформації Південної Кореї на основі християнських цінностей та їх впровадження в нашій країні.

У форумі братимуть участь власники бізнесу та топ-менеджери, які в своїй діяльності досягли значних успіхів. Серед них:

Шин Чи Хо – президент Компанії LPG gas та заступник голови Християнської Асоціацієї Бізнесменів в Кореї,
Парк Сера – директор компанії «Dramis»,
Юн Хьон Гу – науковий співробітник «SAMSUNG mobile»,
Хонг Ун Джу – директор хореографічної школи «Hye Won»,
Чой Сарра – керівник Міжнародної школи «ЮКОН»,

Чи Менг Хва – керівник Міжнародної школи «Grace Academia».

Християнська Асоціація Бізнесменів в Кореї створена з метою спілкування, співпраці між діловими людьми Кореї та інших країн. В основі діяльності організації лежать духовні цінності і Божі закони для досягнення успіху. Асоціація своїм служінням також досягає і невіруючих бізнесменів. Тому потягом форуму бізнесмени з Кореї будуть ділитися своїм досвідом досягнення успіху, також буде презентована діяльність Християнської Асоціації Бізнесменів в Кореї.


До участі в зустрічі запрошуються бізнесмени, підприємці-початківці, менеджери компаній, керівники підприємств та різних проектів.


Бізнес-форум відбудеться 16 червня в конференц-залі комплексу NIVKI-HALL з 10:00 до 16:00. Реєстрація на заході з 9:00 до 10:00. Попередня реєстрація є обов’язковою на сайті https://biz.reformation.in.ua. Додаткова інформація за телефоном +380672355677.

Теги: