Участь у засіданні взяли члени комісії від Архієрейського Собору по розслідування відчуженого майна Червоногородського замку Тернопільської єпархії: владика Герман, архієпископ Чернівецький і Хотинський, владика Тихон, єпископ Одеський і Чорноморський, владика Борис, єпископ Херсонський і Миколаївський, канцлер Тернопільської єпархії – прот. Петро Заяць та отці-декани Тернопільської єпархії.    

Розширена єпархіальна рада розглянула низку важливих питань щодо життєдіяльності Тернопільської єпархії, зокрема порушувалося питання по відчуженню майна Червоногородського замку Тернопільської єпархії, а також було прийнято рішення про проведення єпархіальних зборів священнослужителів єпархії для обрання кандидата на посаду єпархіального архієрея Тернопільської єпархії УАПЦ, засідання яких відбудеться 19 вересня 2017 року в кафедральному соборі  Різдва Христового  м. Тернополя.

нагадаємо, що УАПЦ намагається подолати у своїх лавах розкол. 10 серпня в приміщенні Патріархії УАПЦ відбулись засідання Патріаршої Ради, Патріаршого Суду та Архієрейського Собору УАПЦ. Згідно їх рекомендацій, за відчуження майна Тернопільської єпархії, архієпископа Мстислава (Гука) виведено за штат єпископату УАПЦ. Напередодні Буковинська єпархія через скандал з продажем частини церковних об'єктів УАПЦ припинила поминання предстоятеля.

Теги: