Промову він виголосив 7 серпня перед учасниками 136-ої Конвенції «Лицарів Колумба», у якій беруть участь представники різних країн світу.

Предстоятель УГКЦ розповів, що Олег Сенцов — відвертий противник захоплення Росією Кримського півострова, відбуває 20 річне ув’язнення. Він засуджений за нібито планування терористичних актів. Сенцов заперечує висунуті обвинувачення і його підтримує більша частина світової спільноти.

При цьому Святослав висловив свій жаль, що війна в Україні стає «тихою і забутою».

«Війна, по суті, вже спричинила найбільшу гуманітарну кризу на європейському континенті після закінчення Другої світової війни. І все ж таки, вона є тихою і забутою війною. Оскільки це є «замороженим конфліктом», ніхто більше не говорить голосно про війну в Україні. Увага ЗМІ була зміщена, як це часто буває, до інших конфліктних зон у світі», — констатував промовець.

«Ми закликаємо міжнародне співтовариство не ігнорувати Україну і не залишати нас наодинці з нашим агресором, країною, яка ігнорує міжнародний порядок і не поважає всі міжнародні договори, які гарантують недоторканність сучасних державних кордонів», — наголосив у своїй промові у США Святослав.

Теги: