Відкрив конференцію президент МАХВЄ, старший єпископ Церкви ХВЄ Молдови Віктор Павловський, який повів делегатів у молитві про благословення і Боже відкриття для учасників конференції.

Вітаючи гостей в українській столиці, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, наголосив на важливості братнього спілкування. «Ісус зібрав учнів із різними характерами, амбіціями, мріями, і три з половиною роки найкращий у світі учитель навчав їх одному – спілкуванню та братній любові. Нехай наше спілкування тут,  в Україні, де сьогодні велика свобода, великі можливості і перспективи для церкви, буде приємною жертвою для нашого Спасителя», – побажав старший єпископ.

Радість із приводу того, що міжнародна п’ятидесятницька спільнота проводить конференцію в Україні, висловив також старший єпископ УВЦ ХЄВ Василь Райчинець. Він наголосив на тому, що Божа Церква, незалежно від країни і обставин, має єдність, і це особливо приємно усвідомлювати.

Проповідь на урочистому вечірньому служінні виголосив і віце-президент МАХВЄ старший єпископ Російської церкви ХВЄ Едуард Грабовенко. Він говорив про кризу у житті служителя та житті членів церкви на основі 11 розділу Євангелії від Івана (історія про смерть та воскресіння Лазаря).

«Нерідко ми живемо критеріями загублених можливостей і відкладених надій… Скільки сьогодні загублених покликань є у церквах?» –  риторично запитав  спікер. У час, коли у служителя опустилися  руки, головне не «оселитися» у долині скорботи. «Бог приходить не тому, що ти віриш, а для того, щоб ти повірив!» – підкреслив Едуард Грабовенко. Він навів приклади зі своєї практики, коли Господь чудесним чином відповідав на «нульову» віру, та закликав  присутніх ніколи не зупиняться у своєму слідуванні за Господом.

Міжнародна Асамблея Християн Віри Євангельської зростає кількісно. 26 вересня конференція розглянула заяви про вступ, що надійшли від національних п’ятидесятницьких церков різних країн. У складі національних делегацій все більше молодих пасторів та єпископів.

Теги: