Цього дня молитимуться владика Святослав, Глава УГКЦ, єпископи Католицької, Православної та Протестантських Церков, які спільно з християнами усього світу солідаризуються у своєму бажанні єдності християн.

Головною темою розважання і гаслом цього екуменічного Тижня будуть слова зі старозавітної Книги второзаконня: «Прямуй до справедливості та шукай правди» (16, 18–20) – роздумувати над якими буде владика Ігор (Ісіченко), архієпископ Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о).

Ця тема була підготована мешканцями Індонезії. Лише 10 відсотків мешканців країни вважають себе християнами, натомість понад 86 відсотків — це мусульмани. Індонезія — це 17 тисяч островів, 1340 різних етнічних груп та понад 740 місцевих регіональних мов, які усі об'єднані в одній державі. Та сьогодні цей позитивний приклад співпраці та солідарності стає щоразу меншим, особливо зважаючи на зростаючу політичну та економічну корупцію в країні. У цьому середовищі християни прагнуть переосмислити потребу єдності та справедливості, відчуваючи відповідальність творити єдину спільноту, зважаючи на слова Господа нашого Ісуса Христа «щоб усі були одно».

Молебень буде за адресою: м. Київ, Вознесенський узвіз, 7 (біля Львівської площі). Початок о 18.00.

Фото wikipedia.org

Теги: