У синодальних засіданнях беруть участь усі єпископи Києво-Галицької митрополії: владика Степан Меньок, екзарх Донецький, владика Йосафат Говера, екзарх Луцький, владика Михайло Бубній, екзарх Одеський, владика Василь Тучапець, екзарх Харківський, владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архієпархії, і владика Богдан Дзюрах, секретар Синоду єпископів УГКЦ, єпископ Курії верховного архієпископа.

Під час засідань заслухають доповіді, які розкриють важливість формації і постійного духовного супроводу в житті і служінні душпастиря. Члени Синоду розглянуть також питання практичного втілення документа «Стратегія розвитку Києво-Галицької митрополії». Отець Василь Іванюк представить питання побудови католицької школи в м. Краматорську.

Окрему увагу було приділено комунікаційній стратегії Києво-Галицької митрополії. Її представив отець Андрій Боднарук, голова робочої групи, до якої входять прес-секретарі Київської архієпархії та екзархатів.

Практичні питання існування Київської Трьохсвятительської духовної семінарії до уваги синодальних отців представить ректор отець Петро Жук та члени ректорату. На завершення Синоду владики розглянуть організаційні питання, пов’язані з проведення 18-19 травня прощі до собору Вишгородської Богородиці. Це місце, згідно з рішенням Синоду, проголошене Марійським відпустовим центром для Києво-Галицької митрополії.

Нагадаємо, що Києво-Галицька митрополія УГКЦ охоплює територію в адміністративних межах: Київська архієпархія – Київська, Житомирська, Чернігівська, Черкаська, Вінницька області та місто Галич; Луцький екзархат – Волинська та Рівненська області; Донецький екзархат – Донецька, Луганська, Запорізька та Дніпропетровська області; Харківський екзархат – Харківська, Сумська та Полтавська області; Одеський екзархат – Одеська, Кіровоградська, Миколаївська та Херсонська області; Кримський екзархат – Автономна Республіка Крим.

Теги: