Старший єпископ Михайло Паночко поінформував присутніх про свою діяльність за звітний період, у т.ч. про міжнародні візити та зустрічі на найвищому рівні. Після чого завідувач відділу підприємців Роман Зінчук презентував християнську бізнес-школу «Фокус», що покликана допомогти молоді більше зрозуміти особливості ведення бізнесу у світлі Слова Божого.

Відео-презентацію служіння інтернет-євангелізму присутнім представив представник організації «Християнське бачення» Юрій Кавун. Він зауважив, що там, де служіння активно практикується, у середньому 12% новонавернених – люди, які прийшли в церкву саме завдяки благовісту у світовій мережі.

Єпископ Юрій Веремій, який координує роботу церков братерства у країнах Західної Європи, передав секретаріату протокол наради та заяву членів церкви ХВЄ у м. Гасфурт (Німеччина) про вступ до УЦХВЄ.

Перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок озвучив інформацію про низку цікавих проектів, серед яких – участь місцевих церков у процесі формування поліцейського капеланства на базі патрульної поліції України.

Окрему увагу приділили конференції «Євангельські цінності в українській політиці», що відбудеться 23 березня за участю віруючих депутатів, держслужбовців та підприємців. Про захід поінформував завідувач відділу зовнішніх зв’язків Юрій Кулакевич.

Із короткими звітами та інформацією про заходи, що планується провести цього року, під час засідання виступили: завідувач відділу освіти Віктор Вознюк, керівник служіння дітям та підліткам Лариса Мурах та заступник керівника відділу жіночого служіння Людмила Бендус. Присутні вислухали інформацію скарбника братерства Петра Карпова, а також затвердили порядок денний річної звітної конференції УЦХВЄ, яку заплановано на 15-16 травня 2019 року. Вона пройде під гаслом «Використовуйте час».

Про деталі підготовки до святкування 90-річчя з дня утворення союзу ХВЄ поінформував старший пресвітер Волинської області Михайло Близнюк. Він, зокрема, розповів, що Луцьк (свято пройде на базі церкви «Христа Спасителя», вул. Вороніхіна, 14-а) планує зустріти близько 900 гостей, як з України, так із-закордону. Розповів, що спеціально до свята нині готується спеціальна довідкова література.

Також під час засідання старші служителі обрали та затвердили Оргкомітет святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху України у 2020 році. Обговорили деталі проведення Дня братерства, який вже традиційно відзначають у церквах наступного тижня після свята Трійці, та низку інших актуальних питань.

Завершили засідання молитвою за потреби та особливою молитвою про майбутні президентські вибори в Україні.

Теги: