"Наголошуємо: за жодних умов не продавати свій голос, не брати участь у фальсифікаціях і провокаціях! — йдеться у зверненні. — Закликаємо всі політичні сили не провокувати насильство та не поширювати ворожнечу у медіа, утриматись від агресії та персональних образ, не піддаватися на провокації і зберігати громадський порядок. Україна є демократичною і правовою державою, а спроби розпалити суспільну ворожнечу лише сприяють ворогам української державності та  використовуються ними на власну користь".

ВРЦіРО зазначає, що на цих виборах "Україна повинна підтвердити, що незважаючи на триваючу війну та тимчасову окупацію частини її території, вона є і залишиться справі демократичною країною, де виконуються закони, і вибори відбуваються виключно у демократичний спосіб".

Після виборів усі кандидати повинні бути готовими співпрацювати зі своїми політичними опонентами в ім'я спільного блага народу України і зміцнення держави, зокрема плекаючи цілісність і соборність України у державних кордонах, визнаних міжнародним співтовариством, наголошує ВРЦіРО і запевняє в молитвах "за чесні та мирні вибори, за добробут для народу України та за подальшу розбудову української держави!".

Теги: