Грамоту про нагородження було підписано 28 квітня. Раніше, 26 квітня, Національний комітет громадських нагород при уряді РФ вручив ювілярові медаль "Русь Свята! Бережи віру Православну!".

Повідомляється, що митрополит Лазар "від щирого серця подякував усім, хто дав високу оцінку його 40-річному архієрейському служінню на благо Матері-Церкви та свого народу".

Додатково було зазначено, що митрополит Лазар також отримав безліч привітань, у тому числі від голови Російської Православної Церкви патріарха Кирила, голови УПЦ (МП) митрополита Онуфрія та "політичного керівництва республіки Крим".
Путін нагородив митрополита УПЦ (МП) за справи на славу Росії

Напередодні, 14 травня, у прес-службі Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ (МП) повідомили, що митрополит Лазар у єпархіальному управлінні до свята Великодня "з увагою до наполегливої праці на благо Святої Церкви" вручив церковні нагороди та грамоти митрополита Онуфрія та свої архієрейські грамоти керівникам профільних відділів і співробітникам єпархії. При цьому не уточнювалося, хто конкретно, чим саме і за що був нагороджений.

Теги: