Делегатів привітав перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок, який запросив присутніх до молитви благословення, та надав слово старшому єпископу УЦХВЄ Михайлу Паночку. Опісля присутніх привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, який коротко поділився свідоцтвом зі свого життя. Гість заходу директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Юраш зауважив, що є символічним те, що конференція УЦХВЄ співпала із Днем сім᾽ї, оскільки церква багато вкладає у збереження сімейних цінностей та розвиток суспільства. Джеральд Доллар привітав конференцію від імені братньої Церкви Асамблеї Божі США.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко навів статистичні дані щодо діяльності братерства у різних сферах служіння. У кожній є динаміка зростання: якщо станом на 1 січня 2018 року братерство налічувало 114 775 членів, то на початку 2019-го – вже 115 686.

Наступним звітував Анатолій Козачок, який поінформував про особисту діяльність як першого заступника старшого єпископа, протягом останнього року. Також він презентував звіти завідувачів відділів братерства, які цьогоріч були подані у друкованій формі.

Скарбник братерства Петро Карпов та голова ревізійної комісії Віталій Зозуля проаналізували фінансовий стан братерства. Після чого відбулося обговорення озвучених звітів. Делегати оцінили роботу братерства за минулий рік на оцінку «добре».

Також делегати конференції проголосували та затвердили кандидатуру Анатолія Козачка на посаді першого заступника старшого єпископа УЦХВЄ ще на три роки, до наступної звітно-виборної конференції. Та здійснили за нього молитву благословення.

Єпископ Михайло Близнюк виголосив коротку проповідь на тему «Навчи нас лічити дні, щоб набути серце мудре». Привітав присутніх гість конференції із США, пастор церква «Благодать» у Сієтлі Степан Касянюк.

Старший пресвітер Івано-Франківщини, координатор церков УЦХВЄ в Західній Європі Юрій Веремій дав інформацію щодо юридичного оформлення об’єднання церков ХВЄ у європейських країнах. А старший єпископ Херсонської області Олександр Бабійчук поінформував про «День братерства», який пропонується відзначати наступної неділі після Трійці (Дня П’ятидесятниці). Присутні також здійснили молитву за служителів церков братерства у Західній Європі.

Старший пресвітер Хмельниччини Ростислав Мурах говорив про три складові росту церкви та презентував цікаве дослідження «Середньостатистичний портрет пастора».

Продовжив тему перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок. Він ґрунтовно описав цілу низку аспектів, таких як адміністративне і духовне служіння, створення атмосфери, надихання людей до виконання бачення.

Презентація дослідження керівником молодіжного руху братерства Іваном Біликом відкрила багато цифр та тенденцій. Далі провели презентацію благовістя через соціальне служіння на прикладі київської церкви «Філадельфія». Після цього відбулася панельна дискусія щодо озвучених тем.

Старший пресвітер Житомирщини Руслан Юзюк говорив про потребу пильнувати за часом: «Якщо не ми, то Бог знайде інших».

Надалі прозвучало ще два семінари на тему «Духовність, відповідальність служителя і євангелізм». Старший пресвітер Донецької та Луганської областей Анатолій Безкровний говорив про причини, які заважають духовному росту вірян та служителів, а також, що потрібно церкві для того, щоб люди зростали «у міру зросту Христового». Продовжив тему завідувач відділу освіти Віктор Вознюк, який озвучив цілу низку аспектів, необхідних для успішного євангельського служіння. Серед них – ефективні планування євангелізаційних служінь, вміння віруючих правильно знайомитись зі світськими людьми, як старатися не застосовувати типову «церковну» мову, а головне показувати власний цінний приклад.

Представник служіння CV Outreach Юрій Кавун презентував програму Інтернет-євангелізації, подякував пасторам, які вже долучилися до програми і запросив інших долучатися до жнив на полі інтернет-євангелизму.

Ведучий заключного пленарного засідання конференції старший пресвітер Полтавської області Михайло Роман проповідував про важливість особистих стосунків пастора із Господом. Особливий гість з Голландії, керівник місії «Добра новина» Ян Петерсе розповів, що почав служити українському народу ще за часів Радянського Союзу та поділився спогадами про це. Разом з колегами з Чернівецької області він презентував великий наклад Біблій та іншої літератури.

Завершив конференцію старший єпископ Михайло Паночко, який навів сім біблейських характеристик часу, який треба правильно використовувати.

Теги: