Під час зустрічі, на яку Путін запізнився на годину, обговорювалися "деякі важливі питання, що стосуються життя католицької церкви в Росії". "Опісля сторони зупинилися на питаннях екології та на деяких актуальних темах у міжнародній сфері, з окремим посиланням на Сирію, Україну та Венесуелу", - йдеться у повідомленніу пресслужби Святого престолу.

Українці в Римі влаштували мітинг проти візиту Путіна. Акція відбулася біля історичного центру у відомому туристичному місці, на площі Бокка делла Веріта.

Зустріч папи Римського та Владіміра Путіна відбулась напередодні візиту керівництва Української Греко-Католицької Церкви до Ватикану. 5-6 липня понтифік, за прогнозами експертів, обговорить з ієрархами УГКЦ ситуацію в Україні та наслідки утворення незалежної Української Православної Церкви. Ватикан заявляв, що метою зустрічі є підтримка у складній ситуації, в якій перебуває Україна.

Це друга зустріч Путіна з папою Римським за останні чотири роки, попередня була 10 червня 2015 року. На неї Путін також запізнився на годину. Того разу Франциск закликав президента РФ "докласти щирі і великі зусилля" для досягнення миру в Україні і допомогти покласти край війні на Донбасі.

Теги: