Форум пройде в основному в приміщенні інформаційного центру «Mediaprostir» (проспект Поля 2-а, колишній музей ракет).

З вітальним словом виступить заступник голови ДніпрОГА, професор Ірина Грицай. Потім розпочнеться пленарна робота форуму, в якому беруть участь: Мирослав Маринович, віце-ректор Українського католицького університету (УКУ), відомий правозахисник, один із засновників Української гельсінської групи і радянський політв'язень; Шимон Редліх, почесний професор Університету ім. Бен Гуріона (Ізраїль), який пережив Голокост, єврейський історик і публіцист, дослідник історії євреїв СРСР; Неллі Ципіна (в дівоцтві Гордон), яка пережила в дитячому віці розстріл 13-14 жовтня 1941 року в Ботанічному саду і врятована сім'єю Зубкових, в чию честь недавно була названа вулиця в Дніпрі, і Сергій Левченко, нащадок родини праведників народів світу.

Також в заході беруть участь провідні вчені та дослідники «Ткума» та Єврейського музею Дніпра - доктора Ігор Щупак, Єгор Врадій, Денис Шаталов.

«У Програмі заходів - підсумування роботи з популярізації знань про українських Праведніків народів світу, результати перейменування вулиць міст и сіл області на честь Праведніків народів світу; зустрічі із науковцями - дослідніками історії Голокосту та Другої Світової Війни - та громадськими актівістами; виставка наукової та навчально-методичної літератури згаданої тематики та інше», - йдеться в офіційному прес-релізі «Ткума».

Вхід на захід вільний.

Теги: