Розпочинаючи конференцію, єпископ Юрій Веремій, який координує роботу церков братерства у країнах Західної Європи зазначив, що подібні зустрічі необхідні не лише для аналізу роботи, але й для духовного збудування. Підтвердженням тому стала проповідь старшого єпископа Михайла Паночка на тему «Портрет християнського пастора». Також був виступ старшого пресвітера об’єднання українських церков ХВЄ в Іспанії «Спасіння Боже» Ярослава Демка на тему «Необхідність Духа Святого в служінні» та  старшого пресвітера Рівненської області Олександра  Котка – «Ходити вірою, а не видінням». Пастор Варшавської церква «Слово віри» (Польща) Олександр Дем’яненко проповідував на тему «Виклики церкви в еміграції». Також на конференції ділилися словом пастори Володимир Прит, Володимир Вронський та Леонід  Демчук. Відбулася панельна дискусія.

У другій частині конференції єпископ Юрій Веремій представив комітет УЦХВЄ у Західній Європі та структуру праці. Відповідальним за місіонерський відділ у згаданих країнах було обрано пастора Івана Іванцюка, який проживає у США, але активно підтримує місіонерську роботу у різних країнах Європи.

Заключним акордом конференції стала окрема молитва за делегації різних країн та визначення бачення служіння УЦХВЄ у західній Європі, котре зі слів старшого єпископа Михайла Паночка характеризується трьома словами – «зберегти, примножити та впливати»

7 липня на святковому богослужінні лунали запальні проповіді, молитви до Господа за пробудження та особливе злиття Святого Духа. "Великим благословенням для Української церкви християн віри євангельської у Празі стало рукопокладення на пресвітерське служіння брата Леоніда Демчука. Рукопокладення звершували старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко та його заступник єпископ Юрій Веремій", - пише сайт УЦХВЄ.

Теги: