Водночас під час розгляду даної справи суддя виніс зауваження для вільного слухача через порушення ним порядку. Однак ним було повторно вчинено відповідні дії, що унеможливлювало проведення судового засідання. Враховуючи те, що під час розгляду справи у залі знаходилось понад 50 вільних слухачів, які висловлювали підтримку даній особі й слухати справу було неможливо, суддею було оголошеного перерву до 11 вересня.

"У зв’язку з відтермінування розгляду даної справи, вільні слухачі викликали слідчо-оперативну групу для ніби-то фіксацій заяви про злочин, заблокували залу судових засідань, що у свою чергу стало підставою для перенесення низки судових засідань, які були призначені на цей день. До приїзду СОГ, у присутності судді, особи, які знаходились у залі судових засідань, висловлювали свої думки щодо рішення, яке має бути ним ухвалене у справі", - зазначається на сайті суда.

Прихильники Філарета зірвали в суді розгляд свого позову до Мінкульту

Як зазначає Lb.ua, йдеться про групу підтримки Філарета, який має в ПЦУ звання почесного патріарха, але при цьому намагається відновити УПЦ КП. Прихильники УПЦ КП почали кричати "Ганьба" суду і вимагати відновити свій патріархат.

Через події, які мали місце 27 серпня під час розгляду справи, суддя "зобов’язаний звернутися до Вищої ради правосуддя із повідомлення про втручання у його діяльність щодо здійснення правосуддя", говориться на сайті суду.

Фото facebook.com/ua.pershyi.news

Теги: