Захід збере кілька сотень учасників з України, Білорусі, Молдови, Литви, Росії, Голландії, Фінляндії, США та Південної Кореї. За чотири дні Форуму близько 70 спікерів представлять 120 тем, які будуть предметом обговорення на секціях, семінарах, круглих столах, ток-шоу та панельних дискусіях.

На Форумі буде представлено 12 секцій: «Церковне лідерство», «Бізнес», «Університет», «Апологетика», «Сімейне служіння», «Молодіжне служіння», «Євангелізація», «Місіонерство і відкриття нових церков», «Мистецтво і культура», «Медіа», «Душепіклування і соціальна робота», «Церква і громадянське суспільство».

Учасники Форуму з різних ракурсів розглянуть виклики сучасності: професіоналізм у служінні, єдність християн, цілісний біблійний світогляд і розуміння культурного контексту.

«На Форумі присутня висока концентрація корисних ідей, якими діляться служителі-практики з різних сфер церковного та суспільного життя. Дуже важливо, що ця інформація є достовірною і неупередженою. Їх досвід і корисна інформація допомогли мені та моїм колегам більш ефективно реагувати на виклики сучасності, вибудовуючи роботу в своєму регіоні», - зазначив пастор, координатор Руху Реформації в Черкаській області Валерій Бєляєв, учасник попередніх СЄЛФ.

У цьому році на пленарних сесіях з проповідями виступатимуть, зокрема, учитель, доктор філософії в богослов'ї Лео Франк і пастор, проповідник, доктор богослов'я Денис Подорожний.

Теги: