У триденній роботі ради взяли участь делегати з 40 країн. Україну представляв Ігор Бандура, заступник голови ВСЦ ЄХБ. Рада ЄБФ обрала нових лідерів, членів комітету та ради. Наступним президентом Європейської баптистської федерації на 2019-2021 роки стали Мего Реммел (Естонія) та віце-президентом – Штефан Гізігер (Швейцарія).

Основну увагу приділили питанням релігійної свободи. Елайджа Браун, генеральний секретар ВБА, розповів про ситуацію зі свободою віросповідання у світі, зокрема про використання інформаційних технологій для контролю за громадянами, часто в ім’я «безпеки».

Зокрема йшлося про ситуацію у так званих Луганській та Донецькій народних республіках. Адже в «ЛНР» церквам відмовляють у реєстрації, в той час, як у «ДНР» змушують реєструватися та виконувати вимоги місцевої влади.

Також була представлена ​​інформація про європейський баптистський конгрес, який пройде 21-25 липня 2021 року у Норвегії. Резолюції ради ЄБФ цьогоріч стосувалися таких тем: «Про релігійну свободу» та «Про зміни клімату».

У неділю, 29 вересня, делегати взяли участь у святкуванні Дня подяки та 150-річчя баптистського союзу Шотландії.

Теги: