Під час форуму проходили лекції, семінари, ток-шоу, круглі столи, метою яких було розкрити актуальні теми для християн XXI століття. На секціях «Університет», «Мистецтво і культура», «Медіа», «Церква і громадянське суспільство», «Бізнес» спікери аналізували стратегічно важливі сфери життя суспільства, говорили про важливість мистецтва для християн, трансформацію етики праці через вплив християнської культури на суспільство, про церкви в контексті майбутнього економіки, неповноцінності матеріалізму, інформаційних маніпуляцій, процесі створення християнських медіа, закономірності поширення ідей та їх вплив на хід історії, про політичну теологію і взаємини церкви і суспільства.

«Залучення християн до вирішення глобальних проблем - це, безперечно, потрібна і важлива інвестиція в майбутнє України. Хто, як не Бог через слухняних Йому людей, здатний докорінно оздоровити суспільство?», - зазначив директор ВЕЛФ Ярослав Лукасик.

Учасники десяти ток-шоу дискутували про майбутнє національних держав, деформації прав людини, ворожості політичного мейнстріму до традиційної сім'ї, біблійний погляд на капіталізм і соціалізм тощо. Експертами на ток-шоу були Ярослав Лукасик, Дмитро Дашкевич, Сергій Головін, Сергій Демидович, Андріан Буковинський, Роман Шеремета, Анна Турчинова, Антоній Бокун, Євген Савочка й інші.

На загальних ранкових і вечірніх служіннях проповідували пастор, проповідник, релігієзнавець Денис Подорожний і вчитель, доктор філософії в богослов'ї Лео Франк. На одному із загальних зборів відбулася молитва за народи, яку вели перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ, пастор церкви «Філадельфія» А. Козачок, білоруський пастор А. Бокун і президент Баптистського союзу в Польщі, пастор М. Віхари.

Наступний, ювілейний, десятий Східноєвропейський лідерський форум відбудеться з 4 по 7 листопада 2020 року.

Теги: