Зараз Микола Кулеба перебуває в стані середньої тяжкості. Він у повній свідомості, загрози його життю немає. Але старший син перебуває в інтенсивному неврологічному відділенні. Про стан молодшого сина Єлисея поки невідомо.

«Дорогі друзі, термінове прохання молитися за Миколу Кулебу і його дітей!.. Важкі травми і переломи, син в реанімації. Прямо зараз йде боротьба за життя!», - закликають на сторінці київської церкви «Філадельфія», членом якої є Микола Кулеба.

Сам Кулеба передав через Фейсбук повідомлення: «Дякую всім, хто турбується про моє здоров‘я та здоров‘я моїх дітей. Наразі я перебуваю в лікарні разом із синами. На ваші питання відповім згодом. Дякую за розуміння. Дякую вам за підтримку. Наразі найкращою допомогою для мене і дітей буде ваша молитва».

У Кулеби медики діагностували струс мозку і численні забої і травми. Його старший син Тимофій - у важкому стані. Він знаходиться в інтенсивному неврологічному відділенні. За словами медиків, юнак без свідомості. У нього закрита черепно-мозкова травма. Чи є загроза життю - не повідомляють.

Що стосується водія вантажного мікроавтобуса, з яким зіткнувся автомобіль Кулеби, то він зараз знаходиться в Києво-Святошинської лікарні. Його життю також нічого не загрожує.

На відео з місця події видно, як машина Кулеби виїжджає на перехрестя на червоне світло. Неправильно вибравши смугу руху, він переналаштувався так, що опинився поза зоною видимості світлофора, а потім поїхав після руху автомобіля праворуч від нього...

Фото rodyna.org.ua

Теги: