Зокрема, 29 листопада медиків-волонтерів прийняла парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Бердичеві на Житомирщині, що діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію. Від 10 до 14 години у спеціально обладнаних кабінетах, у приміщенні монастиря Босих Кармелітів, мешканці Бердичева могли пройти медичний огляд та діагностику у таких лікарів: терапевт, ендокринолог та окуліст, а також здати аналіз крові на цукор, зробити електрокардіограму та ультразвукову діагностику щитоподібної залози. Огляд та діагностику проводили лікарі-волонтери з Києва. Безоплатні медичні консультації отримали понад 100 бердичівлян.

«Я дуже радий і задоволений, що у нас відбулася медична акція. У нашій парафії та інших парафіях міста є багато потребуючих людей, які змогли отримати необхідну медичну допомогу та консультацію. Вдячний також лікарям, які погодилися взяти участь у такій важливій благодійній справі», - розповів настоятель бердичівської парафії отець Рафаїл Мишковський OCD.

Загалом, протягом листопада Місія «Карітас-Спес» провела 12 благодійних медичних акцій в Україні, у яких взяло участь понад 1200 осіб, в першу чергу це потребуючі та парафіяни римо-католицьких спільнот. На базі Київського медико-діагностичного центру «Карітас-Спес» при Соціально-пасторальному центрі святого Йоана Павла ІІ медики-волонтери приймали охочих 6 разів. Акції також відбулись у Харкові, Довбиші, Буртині, Баранівці, Чернівцях та Бердичеві.

У грудні в Києві медики прийматимуть 5, 12, 19, 21 числа. На акції триває запис за телефоном: 067 405 40 41 (Андрій, волонтер «Карітас-Спес»). Про виїзди лікарів в регіони будуть додаткові оголошення на сторінці Caritas-Spes Ukraine.

Теги: