Вранці 9 грудня в приміщенні Українського дому в Києві глави і представники церков і релігійних організацій, у тому числі військові капелани різних конфесій, виголосили слова благословення для України, закликаючи Всевишнього подати українському народу справедливий мир.

Головуючий у ВРЦіРО єпископ Віталій Кривицький підніс молитву за мир в Україні та відновлення її кордонів. Голова Ради у справах душпастирської опіки пастор Рустам Фатуллаєв просив Божої допомоги для священиків-капеланів у їхньому душпастирському служінні, особливо на лінії фронту.

Закликали благословення для українського народу та Божу мудрість для президента України на міжнародних перемовинах також глави і представники Православної Церкви України, Української Православної Церкви (Московський Патріархат), Української Греко-Католицької Церкви, Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів, Української Церкви християн євангельської віри, Церкви адвентистів сьомого дня, Вірменської Апостольської Церкви, Української Християнської Євангельської Церкви, Об’єднання іудейських релігійних організацій України, Духовного управління мусульман України та Українського Біблійного товариства.

Напередодні зустрічі нормандської групи, 8 грудня, київська церква «Ранкова Зірка» разом з вірянами різних конфесій та представниками політичних партій провели на Михайлівській площі міста Києва молитву за мир і правду в Україні та успіх у перемовинах у «нормандському форматі».

Релігійні діячі та капелани України благословили Україну перед нормандською зустріччю

Нагадаємо, що метою переговорів лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у нормандському форматі є мирне врегулювання військового конфлікту на Сході України.

Нещодавно, 4 грудня, відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, головною темою якої стало обговорення питання мирного врегулювання ситуації на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Теги: