Як розповів координатор служіння, український єпископ Юрій Веремій, учасники засідання підсумували результати праці за рік. За даними, які були озвучені пасторами, кількість членів «українських» церков в Європі зросла майже у два рази.

«У багатьох містах Європи відкрилися нові церкви, започатковано нові домашні групи, – сказав Юрій Веремій. – Отже є потреба у кваліфікованих посвячених служителях, які  мають страх Божий, розуміють та люблять братерство. А також можуть говорити добрі, христоцентричні і богонатхненні проповіді, співати, грати, тобто вести прославлення».

Служителі  запланували дати засідань Комітету на 2020 рік.

«Дякуємо усім церквам, місіям, братам та сестрам, які активно підтримують це служіння духовно і матеріально. Адже у Європі праця непроста – брати і сестри стикаються з духовними, сімейними і матеріальними труднощами. Підтримаємо їх молитовно!», – сказав Юрій Веремій.

3 грудня на базі цієї ж Берлінської церкви відбулося робоче засідання Комітету служителів Європи, Великої Британії та ОАЕ, на яке прибули єпископи, пастори та керівники великих світових місій. У більш ширшому колі служителі підсумували роботу Першого форуму євангельських служителів згаданих країн, що пройшов 25-26 жовтня 2019 р. в м. Нідда в Німеччині.

Домовились про створення спільної бази даних церков, розташованих у різних містах Європи. У цій базі можна буде знайти інформацію про діяльність «фальшивих лукавих діячів», про міграцію членів церкви з одного місця у інше та про тих, хто перебуває на дисциплінуванні. Також ця база стане платформою для обміну досвідом та різноманітними ресурсами людськими, духовними і матеріальними.

Учасники засідання накреслили план служіння на майбутнє, спланували зустрічі Комітету у 2020 та 2021 роках.

Теги: