Зазначалося, що приріст п’ятидесятницьких церков за 2019 рік суттєвий: на Донеччині він перевищує 10%, у Луганській області – 40%.

«Радує, що зростає кількість  нових домашніх груп у різних населених пунктах, особливо у прифронтовій зоні: десь маємо троє, десь четверо і більше охрещених людей, з ними працюють місіонери», – розповів Анатолій Безкровний.

За словами єпископа, праця з місіонерами для церков обласного об’єднання – в пріоритеті. «Цього року ми придбали три приміщення під Дім молитви для місіонерських церков», – повідомив він.

Після звітної частини до учасників конференції звернувся старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, який сказав проповідь на тему «Портрет пастора». За його словами, служителю церкви важливо мати, як мінімум, п’ять наступних характеристик: залежність від Бога і Його сили, скромність, співчутливість до немічних і слабих, оптимізм та помазання Духом Святим.

«Пастору потрібна здібність вести людей за собою і впливати на інших, і це можливо тільки завдяки Святому Духу, Який змінює його характер та діє через нього більшою мірою, ніж у тих, хто йде за ним», –  підкреслив старший єпископ.

Також у конференції взяв участь старший пресвітер об’єднання церков Дніпропетровщини Михайло Мокієнко. Служителі здійснили молитву за братерство на Донеччині та Луганщині, поблагословили місцевих братів і сестер на подальше служіння Господу.

Теги: