“На превеликий жаль, створюються і апробуються технології, спрямовані, зокрема, на ослаблення єдності православ’я, на деградацію християнської духовності і культури. Плоди дій цих сил, ворожих духу Євангелія, ми бачимо, зокрема, на українській землі”, — сказав він.

На думку патріарха РПЦ, розкол між Православними Церквами спровокований зовнішніми політичними силами. “Розколоти світове православ’я, використовуючи факт змін у політичній географії Східної і Південної Європи, зруйнувати життєво важливу для всього православ’я єдність греків і слов’ян, ізолювати найбільшу в сім’ї православних церков, церкву Руську, від своїх єдиновірних братів, порушити чистоту канонічного устрою і спотворити вчення церкви намагаються ті, хто розуміє, яку важливу місію здійснює сьогодні церква в христовому світі, яке значення православна віра має не тільки для наших народів, а й для всього людства, і в першу чергу — у відстоюванні традиційних цінностей”, — цитує Кирила ТАСС.

У грудні 2019 року патріарх Кирило перед засіданням Вищої церковної ради (ВЦС) РПЦ заявляв, що при Зеленському “зменшився тиск на УПЦ МП”.

Фото Facebook

Теги: