"Держави та транснаціональні органи управління все частіше покладаються на релігійні організації, які відіграють значну роль у процесах примирення та миротворчості. Цей семінар пропонує нам подумати про релігію культурного капіталу, релігійні інституції та організації, засновані на вірі, які можуть дати їм можливість відігравати роль у опосередкуванні процесів примирення, вирішення конфліктів та соціальних перетворень", - йдеться в анонсі події.

На заході відбудуться презентації, засновані на дослідженнях, що використовують різноманітні методи та інноваційні стилі аргументації для вивчення релігійних подій у Східній Європі та Чорноморському регіоні, включаючи Кавказ.

"Ми вітаємо міждисциплінарні ініціативи, що спираються на антропологію, історію, політологію, релігієзнавство та соціологію для вирішення питання про перетин релігії та конфлікту", - зазначають організатори.

Тематична сфера конференції зосереджена на таких темах:

• роль релігії у стабілізації / дестабілізації структурного насильства, утиску та нерівності
• релігія та глобальний підйом популізму та націоналізму
• морально-етичні виміри прав людини та відновної справедливості
• прощення і непрощенного
• співпереживання та розуміння Іншого
• прийоми діалогу між громадою та внутрішньоспільнотою, розповіді про розповіді та посередництві конфліктів
• з'єднання теорії, методу та практики для кращого розуміння етнічних, расових та релігійних конфліктів

Формат: кожен учасник зробить 20-хвилинну презентацію, а потім коментарі дискутанта та відкриту дискусію. Робоча мова - англійська. Логістика: витрати на проїзд до Києва та проживання на три ночі будуть забезпечені.

Надіслати коротке резюме (максимум 3 сторінки) та пропозицію на 300 слів можна на адресу: soc.injener@gmail.comby до 1 березня 2020 року. Повідомлення про прийняття буде надано до 23 березня 2019 року.

Теги: