Програма Інституту включає курси з сучасного богослов'я в поєднанні з наукою, мистецтвознавством і соціально-етичною проблематикою. У попередні роки в КЛБІ читалися такі курси, як «Богослов'я спілкування» і «Богослов'я ніжності», «Афіни та Єрусалим» і «Нові можливості богослов'я», «Євхаристійна антропологія» і «Новомученики ХХ століття», «Християнська педагогіка» і «Поняття нескінченного в дитинстві», «Гідність та права людини» і «Критичне мислення як запорука розвитку церковної інституції», «Християнські витоки прав людини» і «Тридцятиріччя падіння Берлінської стіни: горизонт гідності», «Соціальна етика як діалог сучасного християнства і секулярного суспільства» та «Комеморативні практики в проектах майбутнього людських спільнот», «Сант-Аполлінаре-ін-Классе: єпископське служіння в громаді Равенской церкви» та багато інших.

Лекції, семінари, бесіди та круглі столи проводяться в КЛБІ українською, російською та іншими мовами з перекладом.

І цього разу організатори очікують на участь у КЛБІ видатних богословів, філософів, істориків, філологів, громадських і церковних діячів з усього світу, але також і україно- та російськомовних студентів з усього світу. Свою готовність прочитати лекції та провести семінари в КЛБІ вже підтвердили єпископ Дідьє Берте, священник Франсуа Еве і Маргеріт Ленá у Франції, архімандрит Кирило Говорун і диякон Микола Денисенко у США, диякон Віктор Юдін у Брюсселі, Олександр Філоненко і Юлія Матвєєва в Харкові, Ірина Багратіон-Мухранелі в Москві, Оксана Довгополова в Одесі, священник Георгій Коваленко та священник Петро Балог у Києві.

Пізніше буде оприлюднено програму КЛБІ і форму подачі заявки. Заявки на участь можна надсилати за адресою: yurivestel@gmail.com

Теги: