Саме з Дніпропетровської області розпочалося служіння фонду «Міст у життя». Перший будинок сімейного типу був побудований у Нікополі у 2014 році. Згодом будувалися інші. На Дніпропетровщині уже побудовано дев’ять будинків і незабаром планується відкриття ще двох. Наразі розпочате будівництво у містах Марганець та Підгородне.

Про служіння дітям-сиротам подружжя Денисенків неодноразово чули від пастора, роздумували, молилися, адже завжди мали справу з дітками і в недільній школі, і за її межами. І коли була можливість побудувати ще один будинок у смт. Царичанка, постало питання з сім’єю, яка б виховувала тут дітей. Пастор знову мав розмову з родиною Денисенків, аби дізнатися їхнє рішення.

Марія і Денис дали свою згоду стати особливою сім’єю для багатьох діток, пройшли навчання від державної соціальної служби і наразі чекають поповнення.

Також цьогоріч було завершене будівництво ще двох будинків сімейного типу на Житомирщині у селі Сколобів. Щоправда, з приводу карантину не було святкового відкриття, але церква зібралася, аби благословити сім’ї на служіння. У цьому селі побудовано вже шість таких будинків і в кожному з них живуть родині, які виховують дітей-сиріт.

У 2019 році відбулося святкове відкриття дитячого будинку сімейного типу у м. Фастів на Київщині. А також трьох будинків на Житомирщині – два у селі Курганці та один у селі Рея.

Голова фонду «Міст у життя» Вальдемар Шрьодер переконаний, що до сиріт має бути особливе ставлення, як до тих, хто втратив батьків, так і тих, хто опинився в інтернатах при живих батьках.

Теги: