Під час зустрічі ВРЦіРО і прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, яка відбулася 2 червня, було обговорено суспільно-важливі питання, зокрема щодо сім'ї. Прем’єр-міністр акцентував на важливості діалогу між державою і церквами та зазначив, що візьме участь у телемарафоні "Україна за сім'ю".

Традиційно, вже 4 роки поспіль, за ініціативи Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій в Україні проходить Всеукраїнська хода на захист прав дітей та сімей. Цьогоріч через карантинні заходи хода трансформується у Всеукраїнський телемарафон "Україна за сім'ю", який відбудеться 7 червня з 17:00 до 20.00  на телеканалі "Надія" у прямому ефірі.

У програмі – музичні номери, інтерактивні конкурси, розіграші призів, спілкування з глядачами.

Особливі гості телемарафону:
Денис Шмигаль – прем'єр-міністр України,
Микола Кулеба – Уповноважений Президента України з прав дитини,
Олександр Турчинов – координатор Всеукраїнського Собору,
Роман Шеремета – професор Університету Кейс Вестерн Резерв (США),
Роман Полікровський - мер міста Збараж.

Організатором події виступає Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій у партнерстві з Всеукраїнським Собором, який об'єднує протестантські конфесії.

Організатори телемарафону переконані, що сім'я – це найвища цінність українського народу, основа міцної та процвітаючої держави. Тому метою марафону є привернення уваги суспільства та влади до моральних і духовних основ родини і шлюбу.

Теги: