«Сьогодні 20-річчя моєї архієрейської хіротонії. 20 років тому мене висвятили на єпископа і призначили керуючим Кримської єпархії. У цей ювілейний день судові пристави принесли мені припис про знесення церкви в Євпаторії», –​ розповів Климент.

Архієпископ отримав постанову про відкриття виконавчого провадження, датованого 15 травня. У ньому зазначено, що Кримська єпархія ПЦУ зобов'язується протягом місяця від дня набрання рішенням суду законної сили провести демонтаж зведеної будови за адресою: Євпаторія, вул. Інтернаціональна, будинок 133.

Раніше сторона захисту мала намір подати заяву про перегляд рішення російського суду в Криму, який зобов'язав Православну Церкву України знести храм у Євпаторії.

Представництво президента України в АР Крим засудило рішення російського суду в Криму, який зобов'язав ПЦУ знести храм у Євпаторії.

Раніше російська адміністрація Євпаторії звернулася до суду, щоб ПЦУ знесла церкву і звільнила територію, на якій вона розташована. Євпаторійський міський суд зобов'язав ПЦУ знести храм в Євпаторії.

За словами архієпископа Кримської єпархії Православної Церкви України Климента, будівництво було розпочато ще до 2014 року і у ПЦУ є відповідні документи на храм. При цьому в позовній заяві, яку архієпископ надав "Крим.Реалії", йдеться, що у ПЦУ немає документів для будівництва храму на вказаній ділянці.

Теги: