Відповідно до рішення Верховної Ради України, 25 жовтня 2020 р. у більшості областей, районів і населених пунктів України відбудуться місцеві вибори, на яких обиратимуть депутатів сільських, селищних, міських, районних, обласних і Київської міської рад, а також сільських, селищних і міських голів.

Радою євангельських протестантських церков України на своєму засіданні, що відбулося 28 липня цього року, було ухвалено рішення закликати церкви молитися за християн, які будуть балотуватися на місцевих виборах та направити звернення до усіх церков про молитву і підтримку тих християн, які будуть іти на вибори у регіонах.


"Зважаючи на це, – говориться у зверненні від 25 серпня, – закликаємо молитися, аби Всемилостивий Господь: благословив проведення виборів і майбутнє нашої країни; дарував мудрість і відповідальність для усіх, хто братиме участь у виборах – і як виборці, і як кандидати; вибрав із числа християн тих, хто готовий балотуватися на місцевих виборах у якості кандидатів, а у подальшому працювати депутатами місцевих рад і головами територіальних громад; благословив християн – кандидатів до місцевих рад та інших органів місцевого самоврядування. Пам’ятаймо, що нашому голосуванню під час місцевих виборів має передувати щира молитва про наш вибір. Закликаємо Вас молитися за кандидатів-християн і підтримувати їх під час виборчої кампанії та під час голосування 25 жовтня 2020 року. Згідно із Словом Божим, просимо молитися за «всіх тих, хто при владі» нині і за тих, кого Господь приведе до влади у результатів виборів (1Тим. 2:1-4)".

За дорученням Ради євангельських протестантських церков України звернення підписав В. Антонюк, головуючий у Раді євангельських протестантських церков України, голова Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів.

Теги: