Митрополит Галльський Еммануїл передав від Вселенського патріарха Варфоломія привітання з 29-ою річницею відновлення Незалежності України, а також висловив слова підтримки митрополиту Епіфанію в нелегкій праці над розбудовою помісної Православної Церкви України.

Предстоятель ПЦУ розповів митрополиту Еммануїлу про останні події в житті помісної Церкви і України, зокрема й про духовну підтримку народу України в боротьбі з пандемією. Далі відбулося обговорення широкого кола питань церковного життя, зокрема міжправославних відносин.

На завершення зустрічі митрополит Епіфаній подякував митрополиту Галльському Еммануїлу за допомогу та материнську підтримку Вселенського Патріархату в утвердженні духовної незалежності помісної Української Православної Церкви та просив передати найтепліші вітання Вселенському патріарху Варфоломію.

Напередодні, у свято Успіння Богородиці, 28 серпня, митрополит Гальський Еммануїл співслужив митрополиту Епіфанію та іншим ієрархам ПЦУ. Богослужіння відбулося в київській церкві Успіння Богородиці Пирогощі.

Під час літургії митрополит Еммануїл запевнив митрополита Епіфанія в підтримці Константинопольської Матері-Церкви і подякував за «блискучу і плідну роботу», проведену предстоятелем ПЦУ, повідомляє Orthodox Times.

Теги: