У номінації «оповідання» переміг член двох Національних спілок України — дизайнерів і краєзнавців — Тарас Данилюк. Його твір «Новий світанок» оповідає про людську трагедію через втрату сенсу існування, яка все ж має шанс обернутися в радість. Автор народився 26 лютого 1974 р. у м. Бердичеві на Житомирщині, де проживає й зараз.

У номінації «вірш» переміг член трьох Національних спілок України — письменників, кінематографістів і журналістів — Анатолій Марущак. Його поетичні твори з нового циклу — про вічні цінності, про пошуки себе у цьому світі і перемогу добра над злом. Автор народився 8 листопада 1953 р. у м. Каменськ-Шахтинський Ростовської області (Росія), а зараз мешкає у Херсоні.


У номінації «допис» перемогла студентка Української Баптистської Теологічної Семінарії Катерина Колеснік. Їі блогерські тексти — про стосунки з Богом, жіноцтво і про вічне в буденності. Авторка народилася 10 жовтня 1994 р. у м. Житомирі, а зараз проживає і працює у Львові.

«Від імені колективу журі дякую кожному з 204 цьогорічних авторів, які наважилися спробувати свої сили в нашому конкурсі, — підсумовує результати голова журі Богдан Галюк. — Наше суспільство потребує змін, які починаються через формування християнських цінностей. І я переконаний, що ключову роль в цьому процесі відіграє слово, яке має трансформуючу силу. Тому не зупиняйтеся творити саме такі слова, які б принесли зцілення душі нашої країни!».


Літературний конкурс імені Джона Буньяна був заснований у 2016 році Департаментом освіти Української Церкви ХВЄ спільно зі Служінням «5 хлібів та 2 риби».

За результатами цьогорічного конкурсу переможці отримають почесні призи, грошові винагороди й авторські примірники збірки кращих творів 2020 року, яка вже готується до друку.

Теги: