Сьогодні, у день Святих ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ і матері їх СОФІЇ, які є символами найбільших християнських і загальнолюдських чеснот, а одночасно – й патронами, що надихають всіх цих чеснот дотримуватися і ними керуватися, хочемо не лише попросити духовної підтримки і захисту у Святих Мучениць, але й повідомити важливу інформацію. Вона стосується всього комплексу питань у ділянці забезпечення прав та державного реагування на процеси у релігійній та етноконфесійній сферах.  


"Це стало можливим завдяки глибокому і щирому бажанню всього керівництва сьогоднішнього Кабміну і СКМУ, Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля зокрема, а також Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова та Державного Секретаря СКМУ Олександра Яреми зробити свідомий і знаковий акцент на цьому сегментові об’єктивних зобов’язань Держави, пише на своїй сторінці у Фейсбуці Андрій Юраш. Надзвичайно важливо, що кадрову основу цього підрозділу склали найбільш фахові спеціалісти колишнього Департаменту, завдяки яким було досягнуто очевидного прориву протягом попередніх років і чий досвід та знання є незамінними у сучасних умовах, коли перед цілої сферою виникло так багато викликів".


Зокрема, серед тих, на кого падає тягар відповідальності за вирішення цілого комплексу означених питань, - доктор філософських наук Лариса Владиченко, кандидати наук Іван Папаяні та Вікторія Луценко, один з найкращих спеціалістів у своїй галузі та державний службовець з майже 20-річним стажем Наталя Лой.

"Звісно, у порівнянні з Департаментом, – це нова висота і нові можливості, а одночасно – й нові інструменти, які допоможуть чіткіше усвідомити, що і як зробити, аби, розуміючи чітко державні пріоритети і дотримуючись законодавства України та всіх міжнародних стандартів, гарантувати кожній релігійній та етноконфесійній спільноті нашої Держави право на вільну самоекспресію та створити всі можливості для ще більш повного розвитку унікальної власної ідентичності", – пише Андрій Юраш.

Теги: