У Рівному на пост глави міста балотувався ректор Рівненської духовної семінарії християн-п'ятидесятників Олександр Третяк. У 2017-2019 роках він був регіональним керівником "Руху Реформації", а також очолював місцевий відділ "Всеукраїнського Собору", який об'єднуєнизку протестантських організацій.

До 2014 року Третяк займався благодійністю і служінням дітям в Африці, з 2014-го активно допомагає як волонтер на сході країни.

За останні роки він взяв участь в організації молитовних сніданків та інших заходів, пов'язаних з відзначенням 500-річчя Реформації і захистом сімейних цінностей.

На нинішніх виборах він балотувався від партії «Європейська Соліданость» і за підсумками оброблених 90% протоколів вийшов у другий тур. Його суперником буде бізнесмен Віктор Шакірзян, який ще недавно був директором фірми «Захід-Трансбуд».

У Черкасах до другого туру виходить підприємець Віктор Євпак, засновник стартапів MapaMagic, Kidslox і FoodHacker, а також глава великої ІТ-компанії eKreative. Євпак є протестантом, він балотувався від партії «Голос».

Другий тур виборів відбудеться 22 листопада 2020 року.


Теги: