Старший єпископ Української церкви ХВЄ Михайло Паночко зауважив, що посвячення приміщення — знакова подія для всієї країни. Адже цей Дім молитви — один із 1300, які п'ятидесятники побудувати за роки незалежності України. «Був період, коли ми не мали права будувати доми молитви й навчатися у вищих навчальних закладах, коли над нами насміхались, нас принижували… Бог допоміг нам це витримати й пережити. У нас нема образи на те, що було в минулому, але є велика вдячність Богові за те, що Він відкриває Доми молитви в наші дні. Я вбачаю в цьому широко відкриті двері для проповіді Євангелії, великого пробудження, про яке ми молилися й молимося десятки років — щоби Бог спас мільйони українців», — сказав Михайло Паночко.

Старший пресвітер Волинського об’єднання УЦХВЄ Михайло Близнюк зауважив, що дві тисячі років тому Ісус Христос сказав своїм учням, що Євангелія буде проповідуватися по всій землі для свідоцтва усім народам. «Те, що цей будинок стоїть, — підтвердження того, що Христос живий і Його Слово виконується. Євангелія проповідується через уста проповідників, через спів, діла і через наше життя. Нехай тут буде духовне життя! А воно буде тоді, коли буде смирення, благодать і вся слава віддаватиметься Ісусу Христу. Люди, які поклоняються Богу в дусі та істині, приємні Йому. Дім молитви посвячений, ще не докінчений, але вже бачимо результат. Хіба не Господь це зробив? Бог допоміг!» — наголосив Михайло Близнюк.

«Розкішність кожного храму в тому, щоби в нім перебувала Божа присутність. Нехай усі, хто тут буде членом церкви, благоговіють перед Богом, творять атмосферу любові — і Божа присутність збагачуватиме й благословлятиме народ і церкву», — сказав старший пресвітер Рівненського об’єднання УЦХВЄ Олександр Коток.

Виступили також гості з інших областей. З нагоди відкриття дому молитви прихожан привітали депутатка Луцької міської ради Юлія Вусенко та голова Підгайцівської громади Юрій Семенюк. Пісні прославлення виконали хор, солістка Софія Стельмащук та гурт «Тріо Денисюків». Церкві «Спасіння» в цей день подарували Біблію, картину та принесли грошові пожертви.

Закінчилося свято ввечері у форматі спілкування.

Теги: