Такі рішення Секретаріат ВРЦіРО прийняв на засіданні 22 березня, яке відбулося в приміщенні Патріаршої курії УГКЦ в Києві під головуванням верховного архиєпископа УГКЦ Святослава.

Крім цього, представники конфесій ознайомилися зі звітом про діяльність Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, який представив її голова Володимир Марущенко.

Присутні в цілому позитивно оцінили проведену за минулий рік роботу та запропонували низку ініціатив, спрямованих на більш ефективний розвиток взаємодії Ради Церков з МОН.
Також Секретаріат готує позицію ВРЦіРО щодо належного вшанування жертв нацизму та комунізму у меморіальному комплексі «Бабин Яр» у Києві. З цього приводу Рада Церков планує ухвалити окреме звернення.

Учасники засідання також ознайомилися з Резолюцією міжконфесійного онлайн-круглого столу «Впровадження професійного капеланства у сфері охорони здоров’я України» та результатами інших міжконфесійних заходів, організованих за підтримки ВРЦіРО. Серед них – круглий стіл на тему «Невирішене питання десятиріччя: відсутність в Україні процедури виправлення судових помилок. Шляхи розв’язання проблеми», який 17 березня відбувся в Укрінформі.

Теги: